Tatlı Yedi?

darktugce

masanın üstündeki pastayı yemiş bitirmiş şok olduk. zararı var mıdır vete gitmeye gerek var mı ?

5 CEVAP

milodelisi

Zararı tabikii vardır hemde çok. Koskocaman pastayı nasıl bitirdi? Hiç duymamıştım. Konu hakkında bir bilgim yok ama veterinerle konuşulması gerektiğini düşünüyorum

polo

aşırı şeker yüklemesi ciddi anlamda midesini bozacaktır uzun bir süre ek gıda vermeden bol su tüketmesini ve mamasını düzenli yemesini saglayın bence

yanik_kedi

Çok zararlı kedilere bence veterinere gidin

aycacetin2472

Kopeklerde ölüme sebeb oluyor diye duymustum. Fakat kedilerede zararlı. Onuda duymustum. Bi vete basvurun

Şeker köpeklere zararlıdır.Kusma, ishal, depresyon, kalp aritmisi, kas kasılmalarına neden olabilir. Bir kaç gün yediklerine dikkat edin. Kusma, ishal gibi bir belirti varsa veterinere götürün. Ayrıca veterinerinizi arayıp ona durumu ve getirip getirmemeniz gerektiğini sorabilirsiniz.