Köpeklere Biber Dolması Verilir Mii??

serry

Köpeğime biber dolması verebilir miyim acaba bir sakıncası zararı olur mu?

13 CEVAP

Master_Star

Sizce? Tabiiki verilmez

tika_waylan

Tuzlu baharatli hicbir sey verilmez.

yanik_kedi

Vermeyin oldukça zararlıdır

serry

baharatlı değildi bende biliyorum tabiki baharatlı verilmeyeceğini kendi evladımı kendi ellerimle öldürecek değilim! sadece az miktarda içinden vermek istedim zaten yemedi de. Teşekkürler.

Dolma içi pirinçten olduğu için nişasta olur. Kan şeker seviyesini yükseltir. Vermeyiniz.

Master_Star

Acı köpeği. Falan saldirganlastirmaz

Pinar5504

Zaten niye veresin ki?

Master_Star

Bu ne böyle ünlemler havada uçuşuyor kötü bir şey söylemedik biz

kediyildiz

Sakın acı köpegi saldırganlaştırır zarar verir

kopekhayrani

Sakın

Panky55

Onun yerine kuru mama ya da yaş mama verebilirsiniz

kediyildiz

Acı verince köpegin gözleri kızarır acı kopegi saldırganlastırır yapanları gördüm çünkü kopek mıldırıyo

Gofretsla

Hayır ne olursa olsun acı köpekleri saldırganlaştırmaz!
Biber dolması asla olmaz serry! ASLA VERMEMENİZ GEREKEN BESİNLERDEN BİRİ de bu