Kedi Sahiplerine

Luckyssss

Meraba hayvanseverler biliyorum yavrular çok sevimli oluyor benimde yavrularım var fakat tek basıma degilim veteriner kontrollerinden vs vs herseyleri mevcut ve gayet sağlıklı temiz bakılıyor ayrıca benim bir köpeğim var dogurabilecegi en fazla taş çatlasa 5 yavru benim 4 tane var ama kediler de öyle degil iste dörtten fazla doğurabiliyor ve oncelik dusunmeniz gereken onlari nereye kime sahiplendirceginizi dusunmek ne yazıkki insanlarımız cok kötü acımaları olmuyor insanın basına bisey gelse bagirabiliyor diger insanlar yardımına kosabiliyor ama bi kolu kanadi kirik hayvan gorsunler bi tekme daha atıyorlar bi canlınin hayatı gercekten çok ucuz sanki icim acıyor lütfen petlerinizi bunun bilincinde olarak ciftlestirmeyi dusununuz

2 CEVAP

aycacetin2472

Zaten bazi insanlar once yavrulara ev buluyor fakat. Bazilari bilincsizce sokaga veya barinaga birakiyo. Yada onune gelen birine sahiplendiriyor. Gercekten cok kotu bir davranis

Luckyssss

Bir çok kedi sahiplendirdim bi tanede şivava sahiplendirdim abi dedigim birine şuan şivavaya annesi bakıyor bana fotografları ve videoları halen gonderiliyor brine sarman ve tekir sahiplendirdim sokaktan buldugum halen bakiyorlar bazen ziyaretlerine gidiyorum cok ta guzel yetistiriyorlar bakıyolar kendi cocuklari gibi ayırt etmiyolar yani ama bilmiyorum ben elimden geleni yapıyorum sokak hayvanları icin ama bizim giibi olmayan insanlarda var iste laned olsun ki Allah onlara akıl fikir versin