Köpek Sahiplenmek İstiyorum Hangi Cins Önerirsiniz İlk Defa Bi Köpeğim Olacak

Gncbyrz

Evde bakabilecegim çok büyümeyen köpek sahiplenmek istiyorum hangi cins önerirsiniz

12 CEVAP

Luckyssss

barınaktan sahiplenebilirsin ufak ırklardan hangisi icin isinirsa onu sahiplenebilirsin :)

Havanese_Siri

Coton de tulear, havanese, lowchen, bolognese, bichon frise, maltese terrier, toy poodle, papillon, cavalier, yorkie, westie, lhasa apso, pomeranian, pug, chihuahua, boston terrier, corgi, elizabeth beagle, fox terrier, norfolk terrier, pekingese, shih-tzu, schnauzer...
Önerilerim (bulabileceğiniz cinsler): Havanese, bichon frise, toy poodle, papillon, cavalier, westie
Daha da küçük istiyorsanız: maltese, micro (teacup) poodle, micro havanese, teacup pomeranian
*Eğer tüy dökme problemse cavalieri önemli bir problemse papillonu ve pomeranianı önermiyorum

Havanese_Siri

ya da jack russell

Havanese_Siri

karar verdiniz mi hangi cins aradığınıza, ardığınız cinsi veya karar vermediyseniz özellikleri ayrıntılı bir şekilde söylerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz

Havanese_Siri

istediğiniz özellikleri profilime yazarsanız yardımcı olabilirim kırmalar dahil neredeyse bütün küçük ırkları özellikleriyle biliyorum

ben pomeranian bakıyorum evde bakılan en iyi köpek cinsi ama barınaktan bulamassın maalesef barınaktan alıcaksan terrier alabilirsin hem tatlı hem küçük

Gncbyrz

Ben Kahramanmaraş'ta oturuyorum ve bulamadım burda aradığım köpeği eğer tanıdıklarınız varsa onerebilirmisiniz

Gncbyrz

Ben çok anlamıyorum köpek cinslerinden ama hala bulamadım aradığım gibi hâlâ

Havanese_Siri

istediğiniz özellikleri profilime yazarsanız yardımcı olabilirim kırmalar dahil neredeyse bütün küçük ırkları özellikleriyle biliyorum

kediyildiz

Bu siteden veya barinaktan bı golden alabilirsiniz korkunuzu yenme acisindan

Kedisevercat

amerikan eskimo, husky, golden

Havanese_Siri

En son minyatür poodlea karar vermiştik