Angora Tavşanı Sahiplenmek İstiyorum...

Merhaba bildiğiniz gibi 2 tane tavşanım var ve Angora tavşanı da sahiplenmek istiyorum sizce öbür tavsanlarim dan ayrı mı tutmalıyım? 2 katlı kafesleri olcak 1.5, 2 metre yüksekliğinde genişliğini tam bende bilmiyorum lütfen cevaplarsanız sevinirim

3 CEVAP

Bence önce Angora tavşanını diğerleriyle tanıştır, sıkıntı yoksa aynı kafeste de yaşarlar. Tavşanlar Guinea pig lerle bile aynı ortamda yaşayabiliyorsa kendi türüyle çok rahat yaşar bence

Aynı kafeste mi ayrı kafeste mi kalmalilar?

Tamam çok teşekkür ederim