Bana Gereğinden Çok İhtiyaç Duyuyor Ve Hassaslaştı

SelinTuksal

Merhaba, gece kedilerimi tuttuğum bir oda var. Bazen ben evde olmadığımda da orda duruyorlar bazen. Ben eve geldim mi kedilerim eğer odada iseler miyavlıyorlar. Beni çağırmak için yapıyolar bunu, sesimi duydukları anda başlıyorlar. Şu aralar çok sıklaştı, biraz önce kucağımda uyumak için geldi. Ve kucağımdan kaydı. Düzeltmek için biraz yukarı doğru çektim kediyi ve büyük bir miyavlama patlattı. Bu aralar çok hassas. Neden bilemedim. Sizin de fikrinizi almak isterim.

7 CEVAP

vizardon

Benim de kedimin bazen gayet sevecenleşip bazen de benden tiksiniyormuş gibi davrandığı oluyor bence normal.

Duman14

Bir odada mı kalıyorlar?

BALGOZ

o odada tutma

BALGOZ

çünkü kedilerinde sevgiye ve ilgiye ihtiyacı var

SelinTuksal

Arkadaşlar tabiki sadece o odada tutmuyorum, gün içerisinde baya geziyorlar. Ancak sanırım neden böyle olduklarını anladım. Artık 8 aylık olduklarından kızgınlık dönemine çok yaklaştılar galiba.

rabiaari

Benimkide Hergn ayri bir karakter. Bigun istanbul beyefendisi uysal asil diger gun tam bir edepsiz yaramaz

rabiaari

cok takilmayin ama kedicikleri bi odaya hic bi zaman kapatmayin bence. Aileniz mi acaba evde siz olmayinca dolasmalarini istemiyoe. Neyseki 2kediler