Arkadaslar Bana Yardımcı Olun

Luckyssss

Arkadaslarım köpeğim kakasını ve çişini balkona yapıyor ama yaptıgı anda topluyorum paspaslıyorum ama çare olmuyor evi ve apartman merdivenlerini siliyorum fakat koku yinede gitmiyor ne önerebilirsiniz bana - Not : hunharca insanı rezil ediceksen yorum yapma içinde kalsın.

10 CEVAP

pabloescobar

sirke

Luckyssss

Bilen veya yaşayan yokmu yaa

patili

kedi ve köpekler 1.si kaka kumlarının yerini beğenmediklerinde böyle bir tepki verirler. 2.si çiftleşmek istiyordur bundan sebep boykot niteliğinde kirletir etrafı. 3.sü bir rahatsızlıgı vardır ve bunu farketmeniz için başka yerlere dışkılıyordur. Veterinerinize danışın. Kızgınlıkta olup olmadıgını vet. anlar. veya herhangi bir rahatsızlıgı olup olmadıgını. böylece içiniz de rahat eder

Tuunaa

Ben neden yaptığını bilemicem ama amonyak kokusunu yok etmen az da olsa işe yarayabilir. Köpeğin tuvaletini yaptığı geri iyice kurulayıp bir fincan sirkeye iki fincan su koyup o yeri bu sirkeli suyla sil sonra iyice kurula. Bide amonyak içeren temizlik malzemelerine de dikkat et. Belki bu söylediklerimi biliyorsundur ama ben yine de söylemek istedim.

Luckyssss

Tesekkür ederim bilgileriniz için bu arada köpeğim dogum yapalı 2 ay oldu sanırım kızana girmemiştir herhalde kan ve akıntı gelmiyor kızana girdiginde anlıyorum yani kızanda degil

kesmeseker

Kısırlaştırın köpeğinizi... Bok bu kokacak tabiki...
Parfümlü mü kokmasını istiyorsunuz..
Ayrıca amonyaksız deterjanlar ile silin... Arap sabunu gibi.. Kokuyu alır.

Luckyssss

Kesmeseker bu seni ilgilendirmez tabikide bokun gül kokcak hali yok sadece danıstım kısırlaştırmaya gelince bu seni ilgilendirmez köpek benim köpeğim kokunun kısırlaştrmayla alakası yok yani her boka atladgna göre alakası olmadıgını iyi biliyosunudr umarım

Luckyssss

Tesekkür ederim

Havanese_Siri

Ben kolonya döküyorum geçiyor ama %100 çözüm olarak sirke kullanabilirsiniz

Luckyssss

Evet bnde kolanya kullanıyordum sonuc mükemmel oluyordu arap sabunu ve sirkeyi kesinlikle uygulucam bugun tesekkür ederim arkadaslar :)