Hangi Ödül Maması?

Eraykilic

Merhaba Arkadaşlar küçük ırk yavru köpeğime hangi ödül mamasını önerirsiniz ?

7 CEVAP

MISRA160

Pedigree Biscrock Köpek Bisküvisi 200 Gr
8.00 TL ÇOK UCUZ öneririm

patili

orijen ödül maması alabilirsiniz. çok küçük boy ve oldukça lezzetli. regional red'in ödül için olanı

Havanese_Siri

Ben pedigree önermiyorum

Havanese_Siri

ama orijeni çok pahalı buluyorum brit care gayet ideal

patili

britcare'in ödülünğ hiç denemedik biz. o yüzden orijen önerdim. bütçe yetiyorsa evet %100 etten dogal bir mama. ama yetmiyorsa arkadaşın dediği gibi britcare deneyin. bence birkaç çeşit deneyim hangisini severse. gimpetin ödülleri de güzel. sağlıklı en azından destek ödüller. onlara da bakabilirsiniz.

Gofretsla2

Brit care en ideali fiyatı önemli değil! Ucuz diye o hayvanı zehirleyemezsin!

Havanese_Siri

orijen %100 et içeriyor