Kedim Hapşırıyor

meminkoroglu

Kedim dünden beri hapşırıyor acaba neden oluyor bu yaşayan oldu mu

10 CEVAP

Nurrrrr

Kedi kumunu değişdire bilirsiniz kedi kumundaki bazı kimyasallar kedilerde kronik alerjiye sebeb olabiliyor

Havanese_Siri

bir şeye alerjisi vardır belki

ceydatpcu

Benim kedimde 1 ay boyunca srekli hapsrdu başka bi sıkintisi yoktu vet alerjisi vardr dedi yattgi yerde tüylü battaniye vardı kaldırdım halilarada örtü diktirdim smdi biseyi kalmadı

Nurrrrr

Kedi kumunu değişdire bilirsiniz kedi kumundaki bazı kimyasallar kedilerde kronik alerjiye sebeb olabiliyor

meminkoroglu

Bilmiyorum ara ara çok aşırı derecede hapşırıyor ve derin derin nefes alıyor

patili

iyi ihtimalle alerji kötü ihtimalle astım nezle vs. bunu öğrenmenin tek yolu ise veteriner. lütfen önce veterinere gidip daha sonra teşhisle birlikte buraya detay yazıp ek olarak yapabileceğiniz birşey var mı diye bakın. nezle grip vs bunlar kediler için tehlikeli hastalıklar. ve daha başlangıçtayken önlemini almak şart

meminkoroglu

Doğru haklısınız veterinere götürürdüm zaten 48 saat izleyin dedi

meminkoroglu

Ama korkutuyor her hareketiyle

kediler

Benim arkadaşımın kedisi de sürekli ve arka arkaya hapşırıyor. Hem alerjik hem de burnunda doğuştan bir sorun olduğu içinmiş. Galiba normalden az kemik vardı şimdi hatırlayamıyorum sorununu. Ama tabi nezle de olabilir.

meminkoroglu

Yok teşekkürler kan testi yaptık viral enfeksiyon çıktı şu an tedavisi altında inşallah gittikçe iyileşiyor