Kedim İsiriyor

yasminackz

Bir anda gelip üstüne atlıyor isiriyor patileriyle itiyor alip yere koyuyorsun tekrar geliyor bir anda nasil vazgectirebilirim erkek 7 aylik kisir degil

6 CEVAP

patili

kızgınlık dönemi değil elinizi kolunuzu oyuncak yaparlar, av gibi görürler. tamamen oyun oynamak için önce ısırır, sonra alt patileriyle elinizi tekmeler gibi yapar. bu tamamen oyun. neredeyse bütün kediler yapae bunu.

Havanese_Siri

kızgınlık dönemine girdi mi

yasminackz

Hiçbir fikrim yok ilk sahiplendigim kedi oldugu icin

Denizzzzzz

Muhtemelen kızgınlık dönemidir gerçi erkek kedilerin 1 yaşı buluyor ama bazen erkende olabiliyor çiftleştirin derim yada enerji yoğunluğu vardır onu oynatıp yorun biraz bazen kediler enerjilerini atamadıklarında saldırganlaşıyor

Ealbs

Aynıları bende de var hatta daha fazlası ama benimki 2 aylık erkek neden olabilir

yasminackz

2 aylikda eger oyun icin yapıyordur