Ben Hem Aile Kopegi Hemde Ailemizi Ve Bahcemizi Koruyacak Kopek Irkı Ariyorum

Kadirbyrk

Ben birkac gune kopek alacagim ve bahcede bakicagiz ve ailecek onla cok eglenecegiz ve uzun zamandirda kopekleelen ilgileniyorum birsuru makale okuyorum mesela en uygun alman kurdu olabilir hem zeki hem bizi ve kendisini koruyabilir ve hemde korkutucu tipide yok bende bu tarz kipek istiyorum ve bask ahangi irklar var bu sekilde ama asiri baskin irklarda olmasin kolay egitilen ?

2 CEVAP

miniyavru

Cok ıyı rot var ama baskın bir ırk

miniyavru

Birde iyi egitildikten sonra cok ıyı olur