Ruj Süren Kedi :D

DidemCan

Ya Şila şifonyerime atlayıp ruju yere düşürmüş. Zaten sık kullandığım için gevşek bırakıyordum kapağını kolay olsun diye. Yerde onunla bayaa oynamış sonra kapağı açılmış ve yere dökülmüş sonra bu ağzını falan sürmüş oraya :D ya yemiş te olabilir. Bir şey olur mu? Şuan gayet iyi ama??

9 CEVAP

Reyyanhan

Tipe bak ya. :/ büyümüş te ruj mu sürüyor. Canım benim ruj bize bile zararlı kediye nasıl etki eder bilemem . Ama yediğini sanmam .. temizlemek için dilini kullanacak ve o şekilde yemiş olacak. O başlamadan sen başla bence temizlemeye

Luckyssss

Bıyıklarına rimelde çek

Reyyanhan

Kalıcı rujsa suya dayanıklı falan :/ eyvah eyvah

DidemCan

Yok değil

Reyyanhan

İyi ozamn ;)

Denizzzzzz

Korkma bişe olmaz ben krem yiyen kedide görmüştüm temizlemek içinde çok stres yapma 1-2 güne geçer yalasada bişe olmaz ama illa da silecem dersen kedi şampuanıyla öok köpürtmeden yıka ağız çevresini :)

DidemCan

Bir de ruj lekesi geçmiyor nasıl geçirebilirim??

DidemCan

Peçeteyi ıslatıp temizleme çalıştım da olmuyo :/

DidemCan

Temizlemiş kendisi :)