Siyam Bulmak

Deryamnue

Merhaba siyam kedisi sahiplenmek istiyoruz fakat petshoplar satmıyor zaten satın almaya karşıyım fakat hiç sahiplendirene de denk gelmiyorum :( siyamı olanlar nerden ne şekilde aldı acaba? Yuvalandırmak isteyen birisi olursa seve seve yuva açabiliriz yer izmit

22 CEVAP

dollfacepersian

Biraz bekleyin bence,cevap verecektir. Birde ben sahiplendirme olarak siyam yavrular görmüştüm daha önce. Oluyor yani. İnstagramdaki sahiplendirme sayfalarına,pet arkadaş sitesine,buraya ve diğer sahiplendirme sitelerine hep bakın. Bulursunuz umarım

yasement

O zaman bahsettiğim kişinin sosyal medyasının linkini özelden atayım. İzmir'de. Ancak benden duyduğunuzu söylemeyin birebir tanışmıyoruz arkadaşım bahsedince bakmıştım.

Deryamnue

Umarım bulurum çok uzun zamandır arıyorum dediğiniz her sayfa vb yere üyeyim günde üç kere bakıyorum fakat ya şehir içi arıyorlar yada ücretsiz diyip çok yüksek ücret istiyorlar o yüzden özellikle sayfada siyamı olan arkadaşların nasıl aldıklarını sormak istedim

yasement

Petlebide ücretsiz diyip ücret isteyenleri ilanın yanındaki butondan şikayet edebilrisiniz. Yasak burda.

Denizzzzzz

https://sosyal.petlebi.com/yuva-ariyor/42091-tam-bir-hanimefendi Yerişkin olması sıkıntı olmaz derseniz

PERIveLIDYA

Bunlar yeni sanırım

dollfacepersian

Merhaba,buraya üye olan şu kişihttps://sosyal.petlebi.com/u/Zuhraa2016hotmailcom sanırım siyam yavrulara yuva arıyor. Profil adı mail adresi. Bence hemen mail atın. Yavrular çok tatlılar

Deryamnue

Mail attım buradan da yazdım fakat cevap verilmedi :(

yasement

Petlebi ilanlarda var gönderim yaparlar belki. Bir de yanlışsa diye ismini yazmak istemiyorum ama bir hanım sokaktan siyam sahiplenmişti. Hatta yavruları da olmuştu ama bilmiyorum sahiplendirdi mi.

Deryamnue

Gönderimi gerek dahi yok nerede olursa olsun gidip alırız fakat ilanlarda malesef denk gelmedim

Denizzzzzz

https://sosyal.petlebi.com/yuva-ariyor/24577-oyuncu Bu daha küçük yavru sayılır

Deryamnue

İlanların tarihleri çok eski yetişkin en fazla 1 yaşa kadar bakarız ilanda 6 yaşında biraz fazla olur şimdilik e posta attığım kişiden cevap bekleyeceğim onun dışında aramaya devam :( ilginiz için çok teşekkür ederim

Cotontzu_Siri

bir tek bunu bulabildim https://www.instagram.com/p/BUymrg5BVYi/?taken-by=petpaticik ama satılık sanırım :/