Mama

Linbonrick

Yetişkin köpüşlerim için uygun ve güzel mamalardan hangisini önerirsiniz

6 CEVAP

Bozita mamasını öneririm, dengeli içerikli taze ve yüksek kalitede et içeren bir İsveç maması kendisi. Güvenerek kullanıyorum aklım kalmıyor bizim çocukta iştahla yiyor, bir araştırmanızı tavsiye ederim.

Ben de şahsen Bozita kullanıyorum, yakın bir arkadaşımın tavsiyesi ile başladık ve araştırdıkça daha da güvenilir buldum. gayet başarılı bir mama

Cotontzu_Siri

Bence de bozita

Benim1kedimvar

Benim kullandığım bonacibo kuzu etli mama AMA siz brit, hills golosi kullanmalısınız. Bende değiştiricem uygun fiyatlı mama arıyorum. Bonacibo kuzu etliden memnun değilim. Vet hekim içeriği orta seviye dedi ama kedim yemiyor

Linbonrick

Ben köpüslerim için sormuştum yinede tşk ederim

Linbonrick

Çok tşk ederim