Köpeğim Kafasını Sol Tarafa Ve Önüne Çeviremiyor Ne Yapmalıyım Lütfen Cevap Verin

Zeynep2006

Tutulma olduğunu sandık ama değilmiş ameliyat diyor dr ler yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

1 CEVAP

merveandac

Öncelikle geçmiş olsun şimdiden , kendi veterinerinizin dediğiyle direkt ameliyat ettirmek doğru olmayabilir bir kaç veterinere daha götürüp ortak fikirle hareket ederseniz daha sağlıklı bir karar olur forumdan bizim karar verebileceğimiz bir konu değil malesef.