Tavşanlar

jiem

Sürekli ve hunharca soru sorduğum için üzgünüm. İlk kez tavşan besliyorum. Sorum şu tavşanlara ne sıklıkta yem verilir??

6 CEVAP

Berkaycihan

göz kararı at bi avuç ama fazla verme çünkü kemirgenler devamlı yiyip dışkılar ve tavşan dışkısı çok pis kokar. Tavsiyem tavşanı eve sokma evde beslenecek bir hayvan değil

PERIveLIDYA

Benimkinin yemi her zaman vardı yemliğinde. Kendisi istediğinde yiyordu.

jiem

Çok yediklerinde çatlarlar diye birşey duymuştum o yüzden yemliğine yiyeceği kadar koyuyorum. Evde beslemiyorum ama yinede kokmuyor tavşanım :))

PERIveLIDYA

Hayır ben hep bulunduruyordum yemini. O acıkınca yiyordu ve bir sorunu da yoktu.

jiem

Ah peki teşekkür ederim

Linbonrick

Bende tavşan besliyorum. Ve hiç koku problemi yok