Aldığım Mama Bi Tuhaf

Luckyssss

Biliyosunuz ki now fresh e basladım ama hiç yeme garantisi yok içine bişiler eklemeden yediremiyorum onu yiceğime açlıktan ölürüm dermiş gibi bi bana bi mamaya bakıyo sonrasına arkasına dönüp gidiyo iyi bir mama oldugunuda biliyorum suyla yumusattım yemiyo bi kaşık yogurtla denedim yine yemiyo içine salam gibi şeylerde karıstırdım salamını ayırıp mamayı bırakıyo biliyorum baska bir mamaya geçiş yapmak da çok tehlikeli en azndan felicia yı yiyodu ama amacım daha lezzetli daha doyurucu yeme garantili bi mama bulmak 70 - 80 arası bir mama önerirmisiniz bana baska acaba orijin hariç çünkü fiyatı beni baya zorlar bu arada lütfen et oranı biraz yüksek olsun şimdiden tesekkürler

7 CEVAP

ursaminor

İşte en acaip sorun bu. Keşke Now'ın deneme boyundan alsaydınız... Bu tahılsız mamalar bazı minik uyuzcuklar tarafından beğenilmiyor :D
Bizim Zilli de N&D'yi yemiyor asla. 2 (yazıyla iki) tane parçayı iki saatte çiğneyip uzaklaşıyor :/

Taste of Wild iyi bir marka deniyor. Ben köpek için denemedim. Kedi için denedim (ama tavuklu alerji yapmıştı). Bunun köpekler için olanlarının kilosu 24TL filan. Tahılsız ve et içeriği yüksek.
Yine de Siri daha çok şey biliyordur bu konuda :)

Luckyssss

O zaman ezgiyi bekliyelim en iyisini o biliyordur :)

Cotontzu_Siri

acana classics classic red

Luckyssss

Tesekkürler :) :) istanbula bi gitmem lazım alabilmem için :)

Luckyssss

Mesela her ay acananın farklı çeşitlerini kullansam bi sıkıntı olur mu bir ay somonlu bir ay kuzulu gibi

Cotontzu_Siri

Olmaz. Hatta daha iyi olur.

Cotontzu_Siri

Bu seri düşük tahıllı olduğu için fiyatı çok uygun. İçinde ise tahıl olarak sadece yulaf var. 3 çeşidi var: classic red, wild coast, prairie poultry