Yavru Kedi Sorunsalı

Glman

Merhaba arkadaşlar ben şuan 2 aylık yavru siyam sahiplendim ve şuan eve alışma bana alışma sorunu yaşıyoruz devamlı ağlıyor sıkıştırmıyorum kanepelerin arkasında devamlı ve oyuncaklara hiçbir tepki vermiyor geleli daha 2 gün oldu yemek su ve çiş yapmıyor bunlar normal mi

8 CEVAP

Reyyanhan

Yemek yememesi normal değil suda. Ama stresten Tuvalete cikmayabiljr . Vitamin macun lardan alıp üstüne sürün patisine . Yalarken tadını alıp ona yardım etmeye çalıştığınızı anlayabilir . 2 aylık henüz küçük

Reyyanhan

Yas mama ve kedi sütü n den de alın lütfen ..

Glman

Yaş mama vereceğim evet yaşadığı yerde 6 kedi fln vardı ve onlardan ayrılması onu sarstı galiba devamlı göz yaşı ve çapak siliyorum yemek yemediği için halsiz kaldı uyuyor devamlı aldığımız kişi pek bakamamış çok zayıf zaten market yaş maması almadım bugün gelecek siparişim onuda yemezse veteriner bizi bekleyecek galiba :((

serayaryaa

bende ilk aldığım gün benden o kadar çok korkup kaçıyodu ki sonra bir köşede yakaladım onu bacaklarımın arasına aldım kafasına nazikçe masaj yaptım sevdim sonra bir kaç kez daha aynısını yapınca alıştı bana benim kedim de yavru 2 aylık herşeyden korkuyor ve sürekli oyun istiyor sen ondan uzak durur alışmasını beklersen olmaz biraz adıyla seslen yavaş hareketler yap masaj yap kafasına

pongul

hills a/d yas mama ya da royal caNin recovery yas mama cok iyi olur aslinda veterinerlerde bulabilirsiniz. toparlanmasina yardimci olur.

Glman

Schesir maması aldım ve şuan onuda yemiyor çişini yaptı ama ve yatağın altına girdi devamlı miyavlıyor benden korkmuyor ama gel deyince gelmiyor ah ah aç kalmasın başka birşey istemem

Ozzge

Yumusak hareketlerle ürkütmeden ensesinden tutup azar azar şırıngayla besleme yapabilirsiniz en azından mecbur yer de kendini toplar yavrucak..

haykoturk

Royal canin recovery liquid veya viyo recuperation u öneririm.. Bunlar sıvı formumdadır.. Rahatlıkla enjektör vasıtasıyla besleme yapabilirsiniz.. Tabi fiyatları biraz pahalı..