Yeni Keşfettiğim Köpek Yaş Maması - Meradog

Cotontzu_Siri

Çok güzel bir içeriği var. Kesinlikle tavsiye ederim. Mera firmasının, bu firma Wahre Liebe'nin de üreticisi. Wahre Liebe'yi o kadar iyi bulmuyorum ama Meradog süper. Meradog kuru mama çok kötü, şaşırtıcı. Schesir firmasının yaş maması muhteşemken kuru maması çok kötü, aynı bunun gibi.
Meradog Geyikli Yaş Mama İçeriği: Geyik eti:%73,Geyik eti suyu:%26,Mineraller:%1
Meradog Kuzulu Yaş Mama İçeriği: Kuzu eti:%73, Kuzu eti suyu:%26,Mineraller:%1
Meradog Bufalolu Yaş Mama İçeriği: Bufalo eti:%73, Bufalo eti suyu:%26,Mineraller:%1
Analiz değerleri de gayet yerinde.
Tebrikler Mera...