Kedi Evlerinde Bile Bir Problem Bulup Sıkıntı Çıkaran Kişiler :(

xxxSude

İki katlı olan evden 10, diğer evden 8 tane olmak için ailem ve arkadaşlarının da desteklediği - bazı öğretmenlerim de vardı - bir kedi evi yapma ufak çaplı da olsa bir projemiz vardı ama bizim bir komşumuz var, ben kışın her yerde kedi köpek evi görmek istemiyorum dedi. Bu durumda belediye ile konuşup onay alırsak kedi evlerine zarar veremezler değil mi?

Zarar verirler diye çok korkuyorum ya :(