2. Kedi

Tengu

ilk kedimi sahipleneli 2 ay oldu. babamın arkadaşının çocukları kediden sıkılıp köpek istemişti adam da babama benim kedi fanatiği olduğumu bildiği için size vereyim mi diye sormuştu babam da yıllardır kedi diye ağladığım için kabul edip eve getirmişti. ilk hafta annem çok karşıydı babam da karşıydı ama sonuçta arkadaşından biz bakarız diye aldığı için sokağa bırakma, geri verme gibi şeyler olmadı (kedi alırsam evdeikler bırakır diye korkuğum için yıllardır kedi almamıştım).
şimdi arkadaşımın bahçesinde bir kedi doğurmuş yavruları sahiplendiriyormuş. aileme kabul etmezler zatan diyerek fotoğrafını gösterdim çok güzel keşke eve alsak dedim ve tamam alalım dediler. ilk dalga geçtiklerini düşünsem de benim oğlan annemle babamı kedi fanatiği yapmış:))) belki 2. kedi kucağımzda uyur bi bakalım dediler:')))) çok mutlu oldum ama bemin oğlan yan dairedeki komşunun köpeğine bile tıslıyor bu yavrucağı getirsem nasıl anlaşırlar bilemedim. hayvanlarla arası iyi olmayan kedinin yanına 2. kedi getiren var mı daha önce?