Kedimin Ameliyatı İçin Destek Olur Musunuz?

Zukooo

Biliyorum çok fazla bu şekilde talep var ama gerçekten şuan üç beş kişiden gelicek 1₺ ye bile çok ihtiyacım var. Röntgenlerini, ilaçlarını, muayene ücretlerini zar zor karşıladım ama acil bir ameliyat istediler fakat benim yapabileceğim hiçbir şey yok. Destek olmak isteyen olursa bana yazabilir mi acaba?

99 CEVAP

Zukooo

Arkadaşlar benden 5k isteyen veteriner 300 ₺ muayene ücreti isterlen avcılardaki fakülte 75 ₺ istiyor. Çarşamba günü oraya gideceğiz dularınızı eksik etmeyin umarım bana yüksek bir fatura çıkarmazlar az kaldı destek bekliyoruz bebiş ve ben

Minimesi

Zukoo yaşım 14ondan elimde kredi kartı ve para yok ama ama Twitch yayını yapıyorum orda bağış alırsam söz sana atcam bağışları yarın online ders bitsin hemen yayın atcam bazen atan oluyor yardım hatta durumuda anlatırım hasta kediye ameliyat yardımı diye daha çok atabilirler umarım bağış atan olur:( peki durumu ciddimi kedinizin hastalığı nedir :(

Minimesi

800tl ozaman ben yarın yayına başlayayım bakalım inşallah bağış atan olurda 800olmasa belki 100tl bağış gelebilir

Minimesi

Bu veterinerlik değil dolandırıcılıktır 5000 ne bence veterinerlere üniversitede bilgiden önce vicdan ve cömertlik öğretilmeli ben büyüyünce ya tıp yada veterinerlik okuyacağım ve veteriner olursam birisinin o an durumu yok diye ameliyat yapmamazlık yapmam hemen ücretsiz yaparım hayır 1 kedinen ne olur batcak halleri yokya sokak kedilerine bakmamlarınıda anlamıyorum ben olsam sokak sokak iyileştirilmesi gereken kedileri arayıp kliniğime getirirdim ama insanların gözünü para boyamış yakında su alcak parası yok diye susuzluktan insanda ölür ya Allah'ın suyu doğal ihtiyaç bundan bari para istemeyin veya milletin durumu yok diye kendini veya kedisini ölüme terk etmeyin hiç mi insaf yok şuan o veteriner yüzünden zuko acı çekiyor vallaha sonumuz bence hiç hayır değil

Anonymus552223

Zuko sen bu kedi icin cok ugrastin samimiyetine inaniyorum keske yollayabilsem kac para istediler ameliyata?

Minimesi

Zukooo lütfen mesajları gör düşük ücretse ininal kart alıp kumbaramdaki paraları veririm yükseksede yayın açarım çünkü ininal kartta sınır var

Zukooo

Herkese o kadar teşekkür ederim ki. Burası sayesinde gözü açılmamış kedimi yaşattım, hala da devam ediyorum mücadeleye. 800 civarı bir masrafımız olucak. Ben röntgenlerini kendim çektirdim ve diğer masraflarını (anestezi vs.) Şuan son 800 lira. Hepinize sarılmak istiyorum. Hepinize.

noscrubs

Yukarıda kalsın

Minimesi

Arkadaşlar zuko için yayına basladım gelmek isteyen olursa Twitch minimesi100 kanalından yayınla girebilirsiniz

Zukooo

İnşallah. Dularını eksik etmeyin, gerisi inşallah hallolucak. İnstagramdan herkese ulaşmaya çalışıyorum. Burdan herkes yardımcı olmaya çalışıyor. Hep birlikte başaracağımıza inanıyorum

Minimesi

Ben yarında bir daha yayın açacığım bakalım busefer başaracağız diye hissediyorum

Minimesi

Zukoo senin eski hesabına ne oldu

Gelyahron

**Azdan çok olur, yağmur damla damla düşer göl olur **

Ezginx

Ya ben anlamiyorum neden bukadar pahali bu fiyatlar sirf yolda hasta bi hayvan gorunce insanlar parasini odeyemem diye goturmuyor veterinere cunku biliyor 300 den aşşa cikamiycak ordan gercekten yazik bi rontgen icin 300 500 almalari keske param olsada gondersem bizde kedimizi yeni kisirlastirdik onu bile 3 aydir biriktiriyoruz ;(

gizemt77

cok gecmis olsun. iki hafta once kedim ameliyat oldu malesef. 2.5 bin ameliyat ücreti +1000 tl farkli veterinere bir haftalik pansiyon+ bakim ucreti icin borclandim. gercekten zor durumda kalabiliyoruz bazen, cok sukur isim var disimden tirnagimdan arttirip ödeyeceğim bir şekilde. umarim siz de en yakın zamanda gerekli meblaga ulasirsiniz