Bonacibo

ecematara

N&D kullanıyorduk, ilk başlarda hiç sıkılmadan yedi ama sonrasında sıkılarak yedi ama yedi ve içim rahattı ama 2,5 kg bize zar zor dayanıyordu ve sürekli n&d alamayacağımı farkettim :(
Yine maddi sebeplerden bonacibo siparişi verdim ama içim rahat değil içerik hiç hoşuma gitmiyor ve protein oranı da %50'nin altında.
Böyle erişebileceğim tavsiye mamaları aramaya devam da ediyorum ama n&d ve acana dışında gerçekten hepsinde bir sıkıntı var yine de soruyorum erişebileceğim birkaç mama tavsiyesi alabilirim

14 CEVAP

AyselZubeyir

Jonacibo evet içeriği pek iyi değil ama o segmentte temiz denebilecek bir mama. Advance,glosi,profine gibi mamalara da bakabilirsiniz

suddeez

Mystic

Ozge00

Yani baska uygun fiyatlı mama yok. Brit,golosi falan kaldi herhalde.

Bgmogz

Ben bonacibo hakkında biraz şikayetler duydum n&d çok kaliteli bir marka ama fiyatları biraz pahalı araştırarak başka mamalar kullanabilirsiniz bonacibo az protein e sahip bir mama ve benim bonacibo hakkında çok bi bilgim yok ama petlebide bir kaç yazı gördüm bu yüzden başka bi mamaya geçiş yapabilirsiniz veteriner hekiminize başvurarak

Ozge00

Aslında ondan baska Mamalar da var ama yüksek fiyatları maalesef. Felicia ve Mystic uygun fiyatlı, belki golosi, brit. Nd indirimde iken 10 kilo alirsaniz da olur bazen 2 kilo olarak da indirime giriyor. Baska uygun fiyatlı mama yok sanırsam, en iyisi kredi kartina taksit yaptırmak :D yada sol böbreği satın gitsin bir tane daha var sonuçta

AyselZubeyir

bonacibo *

Ozge00

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/50556-bonacibo-kullananlar

Daha dün başlık acildi bunun hakkında

ecematara

Gördüm açılan başlığı ve biraz daha üstüne düştükten sonra siparişimi iptal ettim
Happy tail denemeyi düşünüyorum

ecematara

Mystic ise içerik bakımından hiç inandırıcı gelmiyor bana neredeyse N&D kadar ete sahip olması garip

ecematara

Evet maalesef

ecematara

Vet hekimlerin önerdiği mamalar malum proplan hills rc vs bir şekilde gideceğiz bakalım

ecematara

Vallahi ne yaptım ettim 5 kg mystic siparişi verdim elime geçen ilk fırsatta nd ve acana stoğu yapmayı düşünüyorum yavaş yavaş artık

Ozge00

Aa 5 kg Mystic mi var? Ben Sadece 1,5 ve 15 kilo var diye biliyorum

ecematara

2 tane 2,5 kg sipariş verdim..