Kediye Kurabiye Verebilir Miyim?

Sirinkedisever

Sokak kedim Gümüş'e tatlı kurabiye verebilir miyim?

13 CEVAP

Ozzge

Hayır vermeyin , içinde şeker ve tuz olan herşey zarar verir ki kurabiyenin unu da zarar. Tahıllardan da uzak durun .

Ozzge

Ev yapımı yoğurt , 1/3 oranında su katarak süt , tuzsuz peynir, tuzsuz omlet , haşlanmış balık arada bir bunlardan verebilirsiniz seçenek olarak

Sirinkedisever

E peki tuzlu ayran da mı zararlı olur?

Alfam

Tuz ve şeker varsa zararlidir vermeyin

pamuk18pamuk

Nadir olarak tatlı bişey verebilirsiniz ben veriyorum zararlı olmayacak kadar

Ozzge

Kedi ve köpekler için ödül kurabiyesi tarifleri var.icerik tamamen sağlıklı olarak siz hazırlayabilirsiniz .

Ozzge

Tabiki zararlı tuz bizler için bile zararlı iken

Sirinkedisever

Sağolun ben su koyarak süt veririm teşekkürler :))

Cotontzu_Siri

Hayır

asla. tatlı tuzlu verilmez. ama ödül maması alın yada yapın?

miyav---

Vermeyin bence

Ezgimbakr

Baharat içeren hiçbir yiyecek ve içeceği kedilere vermeyin onlar için ölüme kadar gidebilir çok zararlı.Özellikle şekerli gidalar.

Sirinkedisever

Teşekkürler :))