Fortuna Ve Tüy Şekli

Lunasibirya

Arkadaşlar fortunanın tüylerinin kırpılma zamanı geldi aşağıdaki yorkie tüy şekillerinden hangisini yaptırsam rahat olur tüyleri acayip uzadı ve şekilsiz uzadı yere değiyor :)

7 CEVAP

Ela04

Pardon fotoğrafa bakmamışım köpekmiş. Hepsi güzel de köpeğinizin fotoğrafını ve uzun tüylü halini koysaydınız daha kolay söylerdik.

Cotontzu_Siri

KedimVar

En sondaki

Ela04

Fortuna ne?

dollfacepersian

Bence traş gibi çok kısa kesilmeyecek bir model tercih edin. Bu konuda 8, 12.ve 14. model güzel bence

Lunasibirya

  1. Ye bayıldım çok uygun gerçekten o şekli yaptırıyım o zaman

Lunasibirya

8 demek istedim