Kedi Maması

Batuhanxc

Kedime kilosu 8 tl olan mamadan alıyorum acaba ucuz mu yani bir zararı olurmu ?

11 CEVAP

Sirinkedisever

Evet genelde ucuz mamalar çok kalitesiz oluyor. Açık mama ise de tarihi geçmiş olabiliyor.

Minnak53

açık mamalar markalarda dahil üzerine adını yapıştırıp genelde tarihi geçmiş daha uygun oluyor diye vetler yada petshoplar tarafından insanlara kaktırılan mamalardır.. kesinlikle açık mama almayın ayrıca şeffaf açık pakette markasız diyorsunuz garibime gitti :/ içiniz nasıl rahat ediyor o sizi seçmedi siz onu seçtiniz bu yüzden emanet cana elinizden geldiği kadarı ile bütçenizi zorlayarak bakmanızı canı gönülden isterim lütfen yanlış anlamayın..

Ela04

Markası ne? Muhtemelen kötüdür çünkü çok ucuz.

Cotontzu_Siri

markasını bilmediğiniz bir mama mı kullanıyorsunuz

Batuhanxc

Şeffaf açık pakette markasız

Sirinkedisever

Çok kalitesizdir muhtemelen. Değiştirmelisiniz.

Cotontzu_Siri

İğrenç :/

Batuhanxc

Sayfanın amacı soru sorup bilgilenmek iğrenç demene gerek yoktu. :)

sezind

Açık mama yerine petshoplarda satılan daha kaliteli bir mama almanı öneririm.

efruzg

Geçen bir petshop a gittim en kötü mamalar vardı en iyisi internetten birkaç mama belirleyin kafanızda araştırın ve gidip veterinerden alın kendiniz :) veterinerlerden fikir almayın bu konuda pek iyi sayılmazlar :) ben bütçeme göre araştırıp felicia aldım tavuk ve hamsili. Bütçeniz çok yüksek değilse önerebilirim kötü bir mama değil BENCE

Zeynooo

Içinde şeker pancarı ya da şekerli anlamına gelen birşey yazıyordur mutlaka . Daha çok pakette ve protein içerikli mama öneriririm ben