Hill's Kedi Maması

martha

hill's marka kedi mamaları nasıl?

13 CEVAP

Cotontzu_Siri

Bana biraz süre verin. O yazıyı tekrar yazmam lazım ;)

Cotontzu_Siri

  • Orijen

  • Acana

  • Applaws

  • Go!

  • Now fresh

  • Instict

Cotontzu_Siri

Çoooooooooook kötü

Ela04

Nd olabilir. Acana olabilir. Orijen olabilir.

Cotontzu_Siri

O zaman naturea güzel bir seçim olur

SelinTuksal

Toscana
Purina, Mars ve Hill's firmaları hayvan deneyi yapıyor. Kullandığınız mamanın adını internete yazarsanız hangi firmaya ait olduğunu öğrenebilirsiniz.
Martha
İçeriği kadar yaptıkları da berbat bir mama hill's.

Sirinkedisever

Hayvan deneyi yapıyorlar. ASLA kullanmayın...

martha

hangi marka kullanacağım konusunda o kadar kararsızım ki..

Cotontzu_Siri

Farkettim ki bu bayağı uzun sürecek. Kuru mama ile besleyeceğiniz net mi.

martha

evet kuru mama kullanıyorum yaş mama ile destekliyorum

martha

ama kilo aldırmayacak bir mama istiyorum, çünkü oldukça tembel bir kedi

Toscana

Sanabella deney yspıyormu acaba bilginz vArmı bide deney yapmayan markaları biliyormunuz geçen bi başlık vardı açtım açılmadı bu konuda :(

Toscana

Sanabella deney yspıyormu acaba bilginz vArmı bide deney yapmayan markaları biliyormunuz geçen bi başlık vardı açtım açılmadı bu konuda :(