Ďisi Ķopegin Kisirlastirilmasi Bu Kadar Mi Zor

SermSerma

Arkadaslar ķopegimi kisirlastirma ameliyatina soktuk fakat 2 kez soka girdi 3 gun klinikte kaldi bugun 1 hafta oldu daha dun biraz canlandi yinede cok halsiz sanki bizim asi kopek gitmis ne duyuyor nede tepki veriyor istahsiz endiseleniyorum bizim cesur yürek ödlek bisey oldu offf çok can sıkıcı bir durum neler yedirmeliyim içirmeliyim boyle bir durumla karsilasanlar varmi

7 CEVAP

bengeldim

durum biraz ciddi gibi hangi veterinere gidiyorsunuz?

SermSerma

Veterinerimiz gercekten iyi fakat böyle oldu biraz duzeliyor gibi kendiside çok ugrasti izmirde ameliyat oncesi insanlar gibi tetkikler yapilmiyor belkide diger illerdede aynidir bilemiyorum

dollfacepersian

Aslında öncesinde kan testi yapılıp değerlerine bakılması gerekiyormuş. Ben kendim kan testi istemiştim ameliyat öncesi ama normali veterinerin demesiymiş. Dişi kısırlaştırma erkeğe göre daha zor ama bu kadar zor olduğunu sanmıyorum. Dişi kedisini kısırlaştıran tanıdıklarım var. Onlar böyle sorunlar yaşamadılar.Farklı hayvanlar ama operasyon hemen hemen aynıdır diye düşünüyorum. Çok geçmiş olsun,umarım düzelir. Beslenme konusunu köpek sahibi arkadaşlarıma soracağım

Cotontzu_Siri

Bağışıklık güçlendirici kullanın. Barfers naturals immune tavsiye ederim.

dollfacepersian

Cotontzu_Siri arkadaşım cevap vermiş. Bence önerisini dikkate alın:)

Cotontzu_Siri

Dollfacepersian'ın önerisini de dikkate alın :)

jansett

Bizimkinde böyle sorunları hiç yaşamamıştık. Belki de sorunlu olan bizimkidir, bilemiyorum :) İnşallah en kısa sürede toparlar ❤️