Kizimin Ayaginda Yaralar Cikti

aybike

Didi kopegimin parmaklarinin arasinda yumusak olan bolumlerde kabarma seklinde yaralar cikti.Ne yapabilirim bilgisi olan paylasirsa cok memnun olurum.

3 CEVAP

ilknrdaisy

Bir veterinere götürmeniz en iyisi, farklı sebeplerden olabilir, veterinere götürüp içinizi rahatlatirisniz en azından:/

Ozzge

İlaç tedavisi görmeli veterinere gitmelisiniz yoksa gittikçe yayılır cilt hastalıkları ilerlememeli.Dezenfekte etmek için tentürdiyotla silin nazikçe .Ama teşhis olmadan krem sürmeniz ya da ilaç icirmeniz doğru olmaz.Geçmiş olsun

Hediye159

Veterinerinize başvurun