15 Günlük Sibirya Kurdu

ozlemgorkem

arkadaşlar bir arkadaşım tahminen daha 15 günlük sibirya kurdu bulmuş çok minik nasıl beslenir nasıl bakılır yardımcı olurmusunuz

6 CEVAP

eren

Buradan bilgi alabilirsiniz

ariftemel7

Kardeş biberon al eczaneden ona bir kaç tanede sen delik aç onunla besle, süt tozu ile besle

Hayvist

Süt tozu olmaz.. Hayvanlarda beslenmeye uygun süt keçi sütüdür. Sulandırmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Umarım hayatta kalmayı başarabilirler. 15 günlük yavruların bağışıklık sistemi için anne sütüne çok fazla ihtiyacı var. Hayata tutunurlarsa bağışıklık anlamında çok dikkatli olmalısınız.

ariftemel7

Süt tozu Herzaman normal sütten daha iyi normal süt köpeği kanlı ishal yapıyor

Hayvist

Keçi sütü verilmelidir.

yorkshia_gsd

Keçi sütü kesinlikle tavsiye edilmez toksoplazma yönünden zengin ve ağır bir süttür.
Sizin yapabileceğiniz tek nokta süt anne bulmak. Mamaya tosla sütle büyüyemez.