Köpeğim Kafasını Sürekli Sallıyor

selmi

kızım sürekli kulaklarını iki taraf saallıyor veterinere gttiğimiz de cimenler de oynadığı için kullağına kaçmış olabilir dede kontrol ettiğinde bir şey çıkmadı eve döndüğümüz de kualağına masaj yapıyorum yumuşak harektler ile sonra başını sallamıyor ne olabilir acaba:(

2 CEVAP

zeynepgurgen

Yabancı cisim kaçmış olabileceği gibi kulak enfeksiyonu da olabilir. Bu konuda bir şey söyledi mi veterineriniz?

selmi

veterinerde kaçmış olabileçeğini söyledi fakat kontrol birşey olmadığını söyledi masajdan sonra sallamıyor tekrar bugun götürecğim