Kedimiz Bir Kac Gundur Kaka Yapmiyor

salcob

Ayrica mamasindan com az yemeye basladi. Sebebi ne olabilir acaba ...

2 CEVAP

seri04

Bağirsak problemi ve kabizlik olabilir.veterinere gotururseniz daha iyi olur. Ama kabizlik icin bir parca tereyagi kullanirsaniz kediniz ve sizin icin iyi olur. Ben denedim faydasini gordum

Mihov

Kediniz eğer henüz süt emme dönemindeyse yani çok yavruysa kaka yapmama durumu 5 güne kadar uzayabilir ama 3 4 aylık civarındaysa sıkıntı var denilebilir. Karnı şiş mi? Görüntüsünden de belli olur. Kabızsa bir süre sonra yalpalayarak yürümeye başlayacaktır şişlikten ötürü. Günde 1 çay kaşığı sütle birlikte sıvı yağ içirebilirsiniz. Veterinere danısırsanız onlar kedinin ishal olmasını sağlayacak bir ilaç verecektir yakın bır arkadasımın kedısı de aynı sorunu yasıyordu gercı o dıskısını yapıyordu ama karnı cok şişti böyle bi ilaç kullandılar adını hatırlamıyorum ama danısırsanız yardımcı olacaklardır. Dozunu ve hangi sıklıkla kullandıldıgına dikkat edin.