Köpeğim De Kene Gördüm Ne Yapmalıyım

Kerem123

Kalın Yazıjkljhhh

3 CEVAP

MarlaGrey

Veterinere danışabilirsiniz

birşey olmaz biz kağıda söküp üstüne basıyoz birşey olmuyor.

tubanur

Eski köpeğimin yavrularından birinde kene problemi vardı. Azdır diye düşündüm ve üşenmeyerek ellerimle rahat 10-15 tane kene yakalayıp öldürdüm. :D Fakat sonuç olarak veterinere gidip ilaç almak zorunda kaldık. Eğer yanlış hatırlamıyorsam kullanması zor bir ilaç değildi. Yalnızca ensesine sürüyorsunuz ve bir süre ense kısmına dokunmamanız gerekiyor. Özet olarak; veterinere gidin.