Köpeğim Kayboldu Acil Yardım Lütfen

miniyavru

Köpeğim kayboldu ne yapmalıyım 2 gündür bulamıyorum geldiği yerlere baktım 6 aylık kayboldu lütfen yardım edin!!!!!!!!!!

5 CEVAP

nildogcat

Öncelikle çok üzüldüm keşke kaybolmasaydı.Önceden bir başlık açmıştınız,yanılmıyorsam.Köpeğimi kaçırmaya çalışmışlar tarzında bir şeydi.Bence yakın evlerin bahçelerine bakabilirsiniz.Keşke o olaydan sonra eve alsaydınız:(Tekrardan geçmiş olsun

Gofretsla

Ablacim sen daha küçüksün rottweiler gibi bir yavrunun sorumluluğunu niye ustlendin ki.... Neyse geçmiş olsun. Büyük bir ihtimalle kaçırılmış ya da biri onu sahipsiz zannedip evine almıştır. Dediğim gibi böyle baskın bir ırka bakmamali senin yaşındakiler. Neyse sonuçta senin köpeğin senin hayatın. Hatirliyormusun? Köpeği dışarda beslediğin için sana kızdığım da ne kadar ofkelenmistin. O yavru evde bakılmalıydı

miniyavru

Köyde duruyordu orada kayboldu

Gofretsla

Köyde dediğiniz dışarıda sonuçta ama dimi.. geçmiş olsun tekrardan...:(

felisbertaa

Geçmiş olsun