Bir Sultan Papaganim Var İsmini Ona Nasil Soylettirebilirim?

serdaunal

Bir kac kez denedim konustuturmayi ama hala benden korkuyor

3 CEVAP

dollfacepersian

Ne zamandır sizinle? Öncelikle size alışması gerekiyor. Fiziksel temas kurmanıza izin veriyor mu ?

talianil

Yemini 6 saat alın suyuna dokunmayın ama 6 saat sonra avucunuza yem döküp kafesin içine sokun ve hareket ettirmeyin bu şekilde bir kaç sefer yaparsanız alışır ama kuşu şakın aç bırakmayın yem yeme sıklığına göre yapın

Sultan papağanlarında sadece erkekler konuşur ama pek fazla değil 5-10 kelime. Konuşturma eğitimine eve aldıktan 1 hafta sonra başlamanız daha iyi olacaktır size alışmasını bekleyin elinize gelmeye başlayınca (günde 15 dakika) öğreteceğiniz kelimeyi tekrarlayın papağanlar içinde p ç t k c d gibi harfler olan kelimeleri daha iyi tekrarlayabilirler. İyi Patiler... :)