Köpeğimin Bacağı Kırıldı

potterim

bugün canımdan çok sevdiğimin ayağı arabanın altında kalarak sıkıştı.Olay şöyle ki sabah babam potter'ı gezinmesi için saldığında bacağı arabanın altında kalıyor ve o sıradaki acıyla başını da arabaya vuruyor tabi o sırada hava karınlık olduğu için babam tam olarak ne olduğunu göremiyor ve gittiği yerden çabuk döneceği için Potter'ı yerine koyuyor neyse ben o sırada okuldaydım babam aradığında öğrendim babam veterinere götürdü bacağı alçıya alındı ve diş damağı kopmuş onu diktiler şuanda evde ilk 6 gün için mikrop kapmasın diye aşı verdiler ama o aşı sert etine vurulacağı için veteriner siz vurabilirsiniz dedi ağzı için bir sprey verdiler o şuanda sıcacık yerinde yatıyor sağlığı iyi daha iyi olacak inşallah peki ben onun için ayriyetten birşey yapmak istiyorum sizce ne olabilir ne olursunuz bana yardım edin ilk defa bir köpeğimin ayağı kırıldı dualarınızı esirgemeyin lütfen ne biliyorsanız yazın şimdiden teşekkürler.

1 CEVAP

dollfacepersian

Bundan sonra köpeğinizi asla serbest bırakmamakla başlayabilirsiniz. Bu kesinlikle yapılmaması gereken bir şeydir. Başına daha kötü bir şey gelebilirdi hatta ölebilirdi. Şanslıymış ki sadece bacağının kırılması ile kurtulmuş.
Geçmiş olsun,umarım çabucak iyileşir