Yardıma İhtiyacım Var:(

Gofretsla

Anket

Trixie serisi(puppy,jojoballı,Hindistan cevizli, Aloe Veralı)
(6 oy)
Bioline
(3 oy)
Dermaleen
(1 oy)
Animology Professional (şampuan sprey ve kuru şampuan)
(1 oy)
Biyo Pet active
(1 oy)
Toplam (12 oy)

Ben çoooook düşündüm karar veremiyorum:( Şu an şampuan olarak trixie puppy kullanıyorum kışın farklı yazın farklı kullanacağım ama sizden ricam katıldığınız ankete neden o seçeneği seçtiğinizi de yazar mısınız acaba? Detaya ihtiyacım var:) Aslında 3 seçeneğim vardı ama birde sizin görüşünüzü alayım dedim:) -Trixie 2in 1 krem ve şampuan karışık jojoballı bakım şampuanı - Trixie yavru köpek şampuanı -Kuru şampuan

9 CEVAP

dollfacepersian

Listede yok ama Perfect Wash bence %100 doğal zeytinyağı içeriyor.Lavantalı,portakallı,yavrular için pudralı ve stres azaltıcı etkisi olan şampuan çeşitleri mevcut. Naturalis Adrayms üretiyor.
Ben kedim için stres azaltıcı etkisi olanı kullanacağım. Umarım gerçekten işe yarıyordur ve stressiz bir banyo keyfimiz olur.
Kuru şampuan olarak kediler için Bio pet Active doğal diye biliyorum. Köpekler için de öyleyse bio pet Active önerebilirim.

kediaskim

Biolane ben de kullandım. Çok güzel bir kokusu var. Öneririm

Engelsizcat

Bioline kullan

Gofretsla

Biyo farklı bio pet active farklı. Benneden karman corman yazmışım ki:) cevaplarınız için teşekkür ediyorum

Kesinlikle trixie

Hindistan cevizlisi gayet güzel

Engelsizcat

Ben kullaniyorum memnunun

elifbasmanav

Ben Trixie diye düşünüyorum, hiç bir bakım ürününde beni yari yolda bırakmadı

Gofretsla

Bioline ucuz ya kalitesiz olduğunu söyleyenler var ki bende öyle düşünmüyorum değil.
Şu an aklımda trixie - perfect wash-dermaleen var acaba hangisini kullansam?