Furminatör

Pakizemkedi

30nliradan aşagi furminatör yok mu ?

3 CEVAP

Pakizemkedi

Veya furminator gibi kullanacgim baska marka tarak var mi onerdiginiz ?

Puppy730

http://www.***********.com/buffer-furminator-kedi-kopek-taragi-7-cm-gk-p-PTASAN888?magaza=Fiyat%20Uygun&wt_gl=cpc.nelk.petshop.pla&gclid=Cj0KEQiAk5zEBRD9lfno2dek0tsBEiQAWVKyuKFY0XaefRFs1SFEiTlM0uVpywXz8syqbTd9iKjTf10aAqtA8P8HAQ

Badems

Furminatör adı altında satılan taraklar var ama gerçek furminatör 30liradan aşağıda değil. Belki sitelerden 40-50 civarında bulabilirsiniz araştırırsanız eğer dediğim modeli. Ben 2 sene önce ya 60 ya da 70 liraya almıştım veterimden. Bundan almıştım : furminatör