Kedi Yuvalarını Atıyorlar Ne Yapmalıyız? ???

Pativer

SOKAK KEDİLERİ İÇİN yaptığımız kedi yuvalarını her seferinde atıyorlar bu 7. Oldu

8 CEVAP

Badems

Kağıtlara ayet yazın onlarla ilgili, onu da ıslanmasın diye şeffaf poşete geçirip üstüne bantlayın. Ciddiyim işe yarıyor anca bundan anlıyorlar.

Pativer

Evet üstüne yazmamıyım daha önce iyi fikir :))) teşekkürler

kediyildiz

Belediyeye dilekçe ver şikayette bulun onlar oraya kedi evi koyar onlar insan değil ne oldukları belli değil sen dediğimi yap

Gofretsla

Hayır böyle bir şeye gerek yok
Oraya notlar yazın şunun gibi
Onlar sokakta üşüyor sizin eviniz var sıcak ama onlar üşüyor gibi şeylerden yazarsanız hiçbir şey olmaz bir de insan arasına koymayin:)

yanik_kedi

Benimde en sinir olduğum konu bu kedi yuvaları...bizim mahalle de maalesef tam bir kedi düşmanı ne yaparsam yapayım bi türlü kutu barındırmıyorlar bende bıkmadan yapıp koyuyorum mecbur tabi tekmeleyip çöpe attıklarını gördüğümde demediğimi de bırakmıyorum her gün kasap markete gidip koli alıyorum zaten ücretsiz kutu yapmam 15 dakika onlar atıyor ben yapıyorum :)

uzayisil

Yasal olarak kedi ve köpeklerin kaldırımlarda,sokaklarda ve bahçelerde yaşama hakları vardır. Şikayet edebilirsiniz veya instagram'da vs paylaşıp hayvan severler den yardım isteyebilirsiniz. Takipçi sayısı binleri aşan bir çok sayfa var.

Pativer

Haklısın

Pativer

Haklısın