Kopegim İshal Oluyor

tontiskopek

merhaba kopegim 3 aylik bir pekines yavrusu ve bugn ishal olmaya basladi genellikle kuru mama sosis ve sut veriyoruz sizce ishali icin iyi gelebilecek yiyecekler nelerdir bu arada kopegim daha asi olmadi

11 CEVAP

Yavru_kedii

Sütü acilen bırakın!!!! 3 aylık köpeğe süt verilir mi?
Sosis de asla vermeyin çiğ ve ishale yol açar ayrıca bakterili
Patates haşlayın ya da pirinç haşlayın 1 gün sonra geçecek

HakanCanKinik

Süt verme ishal olmasının nedeni o. Sosis'te sağlıklı bir gıda değil önermem. :)

tontiskopek

cok saolun

HakanCanKinik

Yavru_kedii

Bide sosis vermek kötü bir şey onun sağlığı için.

Yavru_kedii

Aşıları yok mu!? Neden aşı olmadı 45 günlükken-1.5 aylıkken zaten aşılar başlar hayvana neden bu kadar kötü bakıyorsunuz bı eğitmenle konuşun veterinere danışın nasıl aşı olmaz ya!

HakanCanKinik

Bir hayvan'a bakıyorsan hem hayvanın sağlığı hemde kendi sağlığın için aşılarını yaptırman gerekiyor. Bu bir şart. İleride hem hayvanın sağlığı hemde senin sağlığın kötü yönde ilerleyebilir...

HakanCanKinik

Kuru mama verin birde ıslak mamayı sürekli tükettirmeyin.

tontiskopek

evet asisi yok neden derseniz kopegimiz elimize yeni geldi ve ukrayna dan yabanci bir ulkeden geldi bizim kopege kotu baktigimiz yok 2 gundur bizde zaten veteriner ekimiyle konustuk ve bize bir tarih verdiler o zamanda gelecegimizi soylediler bu kadar on yargili olmayan lutfn kalbimi kirdiniz kim besledigi bir hayvana kotu bakmak ister ki lutfen on yargili olmayin rica ediyorum

HakanCanKinik

Ön yargı değil bizim dediklerimiz bir öneriydi.

yanik_kedi

Sütü ve sosisi acilen bırakın çok zararlı kaliteli bir kuru mama yeterli olacaktır ödül mamasi kullanabilirsiniz çok geçmiş olsun

tontiskopek

ama gercekten icim Yandi oyle diyince ben zaten veterinerimizi aradm ve sizde de danismak istedim bana oyle denilince icim acidi kopege kotu bakacak olsaydk neden alalm