Ödül Mamasını Ne Sıklıkla Kullanmalıyım

frknacar

2,5 aylık çin aslanım için ödül maması aaldım ne saıklıkla kullanmalıyım her doğru aadımında versem sorun olur mu günde 5-6 kere? Tuvaletini doğru yere yaptığında, hayır komutumu anlayıp uzaklaştığında, uyumasını istediğim yerde uyuduğunda vs.

6 CEVAP

HakanCanKinik

Ödül mamalarının kullanım miktarları paketin arkasında yada nereden sipariş ettiyseniz ürünün açıklama kısmında yazar.

Eğer limit yoksa ve iyi bir ödül mamasıyla abartmamak kaydıyla doğru davranışları yaptığında verebilirsiniz. Eğer fazla kilo almasına sebep olacak kadar çok eğitim yapıyorsanız, clicker a geçin

frknacar

Arkasındaa yazıyormuş 2-3 kere diye teşekkürler. Yavru_kedii ırktan ırka değişebiliyor diye düşünüyordum her defasında sorumu okuyorsan ilk defa beslediğimi de biliyorsundur o yüzden cahil olduğumu da biliyorsundur. Senin yorumlarını istemiyorum artık teşekkürler.

Yavru_kedii

Öncelikle her soruda köpeğinizin ırkını belirtmenize gerek yok...
Anlıyoruz yeni aldınız belki herkese söylemek istiyorsunuz ama olmuyor ya köpek köpektir ırkının bir özelliği yok sokak köpeği ne ise sizinkide o
Tuvaletini doğru yere yaptığında
Pati ver,yat gibi eğitimleri uygulandığında
Olumlu komutunuzu dinlediğinde
Dışarda çekmeden yürüdüğünde
İstemediğiniz şeyleri kemirmediginde (komutla)

Duman14

Bende dudak şekilli malt var günde 2-3 tane veriyorum

Yavru_kedii

Haha:)