Köpek Sahiplenmek İstiyorum

Ozer88

Merhabalar ben Büyümeyen ırk köpek sahiplenmek istiyorum. 2 tane oglum var ve artık sokaklar tehlikeli olduğu için dışarıya çıkıp oyun oynayamiyorlar. Bu yüzden arkadaşları yok. Hem Çocuklarıma arkadaş hemde ailemizin bir ferdi olacak köpek sahiplenmek istiyoruz.kucuk ırk istememin nedeni çocuklarım hiç hayvanlarla hasır neşir değiller. Ancak parklarda köpekleri ben severken uzaktan bakıyorlar korkuyorlar bilmedikleri için. Onlarla beraber sürekli zaman geçirecek evde beraber oynayacak arkadaş arıyoruz. İstanbul Avcılarda Yaşıyoruz. Sayfalarda ki ilanları Defalarca aradım telefona cevap vermiyorlar mesajlara donmuyorlar... Zaten cevap veren para talep ediyor. Benim için bir canın maddi değeri yoktur. Mal değil hayvanlar. Parayla satın almaya karşıyım. Bakamayan barınağa verecek olan varsa ben talibim.

4 CEVAP

ozlemkoc

KÖPEK SAHİPLENMEK İSTEYENLER LÜTFEN BENIMLE ILETİŞİME GECEBILIR MI BEYKOZ DA DAYAK YIYNE BİR TERRIER VE DAHA BIR COK KÖPEK SAHIPLENDIRIYORUM MESAJ ATIN VEY WHATSAPPTAN SMS DEN YAZIN. 05394535266

aycacetin2472

Petsbook hesabi var playstore da bn cok goruyorum pug. Pekingese fln. Kucuk irk yani. Sahiplendirmek isteyen

Barınaklara bakın. Sahiplendirme sitelerine bakın. (Not: kelimelere ayrı ayrı tıklayın 5 tane ilan ekledim.)