Acil Yardımcı Olur Musunuz Lütfeenn

Ismet123987

Elimizi tırmalıyor ve kaçmaya çalışıyor eski sahibi ile cok iyiydi kucagından inmezdi ama bize hiç yaklaşmıor 3 gün oldu kanepe altlarından çıkmıor elimizi uzatınca dişlerini gösterior tırnak atıp kaçıor yemek yemior neden olabilir ne yapmam lazım Şuan da 7 aylık ve sahipleneli 3 gün oluyor yardım edin lütfen

9 CEVAP

Ismet123987

Kedi sahiplendim

aycacetin2472

Alismasini bekleyin eski sahibini ariyodur

Ismet123987

Ya ama bu saldırıo

Benim kedimde oyleyddi şuan pamuk gibi siiz olsanız annenizden sizi ayırıp başka birine verseler onlara güvenir mısınız siz hiç onunla uğraşmayı kanepenin altındaysa sürekli o belgeye ayak altı olmayan tarafına. Mamasını suyunu tuvaletini koyun vee iple felana oynamaya çalışın anı hareket felan sakın kucağınıza almaya felan sakın çalışmayın 2 hafta içinde alınacaktır anca hemen alışmasını beklemeyin sorunuz olursa mesaj olarak yaza bilirsiniz ilgilenirim

O daha eve alismamistir 1 hafta içinde evi felan gezip tanımaya çalışmak

Duman14

Daha çabul alışması için evde kavga olmasın herkes yumuşak ve sakin tonda konuşsun yaş mamasını koyun önüne haftada 1 sizden nefret etse bile kokusunu aldığında gelecektir geldiğinde hafif tüylerini okşayın aferin diyin ve yaş mamadan sonra koltuğun altından çıktığı için onu ödüllendirmek adını bir tane ödül maması verin anlayacaktır ona dokunmaya çalışmayın o size kendi gelsin mümkünse bir kaç gün kediyi görmek için misafirler gelmesin hepsi kucağına almaya çalışır ve kedi korkar daha çok evden nefret eder gerçekten misafirin olumsuz etkisi var benim kedim ilk geldiği 1 hafta boyunca herkes kedi görmeye diye geldi ve artık ben ağlayacaktım bu yüzden kedim asla kucak kedisi olmadı :(

Ismet123987

Bilmiorum ama bu drum bizi üZüyor

Duman14

Benim kedim ilk geldiğinde herkesleçok iyi anlaştı sonradan resmen ergen gibi bize atarlanmaya başladı ona zaman tanıyın mutlu edin onu belki bir arkadaş daha alabilirsiniz yanına bir kedi daha yani mutlu olabilir 1 haftalık deneme süreci yapın başka bir kediyle belki kedilerle çok iyi anlaşabilir

senemkaraca

alışmasını bekleyin ondan tırsmayın ve onunla oyun oynayın sürekli olarak ilgilenin huzur verin ona eminim en kısa sürede sizede alışacaktır çabuk çünkü daha çok minik :)))) patili günler...