Siz De Bu Hataya Düşmeyin!

BALGOZ

Ben eskiden Goody kullanırdım.Ama dün okuduğuma göre Goody kansere sebep oluyormuş.Goody nin markasını çoğu kişi seviyor.Ama Goodynin bazı ürünleri kansere yol açtığı için bu bilgiyi sizinle paylaşıyorum.Bu bilgiyi yaymanızı isterim.Çünkü küçük canlarımızın yok olmasını istemiyorum.SİZDE BU HATAYA DÜŞMEYİN!!!1

6 CEVAP

Ahmetemind

goody nin bazı ürünleri değil tüm ürünleri zararlı.Marketlerde satılan mamaların yarardan çok zararı var.Migros goody mamaları dostluk maması diye 1 tlye satıyor.Sokak kedilerine sakın almayın 4 ay önce koyduğum yerde hala yenmemiş bir şekilde duruyor.

BALGOZ

Goody kullanmayalım canlarımızı koruyalım

Profine ve Brit Care'den şaşmayın.
Markette satılan kalitesiz mamalardan uzak durun.

Kedisevercat

evet öyle

Havanese_Siri

goody market maması zaten bütün market mamalarından uzak durun

BALGOZ

evet