Köpeğimin Üçüncü Göz Kapağı Hafif Belirginleşti

pabloescobar

merhaba, köpeklerde bulunan üçüncü göz kapağı var . gözünü kapatınca orası da kapanıyordu fakat dün baktığımda sağ gözündeki alt göz kapağının içine girmemiş açıkta kalmış, sabah biraz iyiydi evden çıkarken. daha öne böyke bir sorunla karşılaşmış olan var mı? copy paste yapmayın lütfen nette yazanları ben de okudum.

7 CEVAP

milodelisi

Bağışıklık düşüşü olunca çıkıyor 3.göz, ya da vucutta virus belirdiğinde

milodelisi

İmune sistemini sağlıklı tutun, imuneks işe yarar:)

Öyle bir göz yokki

pabloescobar

Bence googlea yaz kardeşim.

pabloescobar

Eve geldiğimde yok olmuştu. Çişe çıkardım gene biraz belirdi. Alerjik galiba.

pabloescobar

Many thanks :)