Köpeğim Yemek Yemiyor

rdws

Köpeğim daha 2.5 aylık ama son 3 gündür yemek yemiyor

3 CEVAP

izzy

Mamayi sevmemis olabilir kokluyorsa ve yemiyorsa seçici bir köpektir ama ac kalirsa mutlaka yer kuru mama yas mama karıştırıp verin baska bir gida vermeyin aralarda

Mamayı ıslatarak verin onu da yemezse yaş mama ile karıştırın verin mutlaka birini yiyecektir. Bir de önünde bırakmayın mamayı yemezse 15 dk sonra kaldırın.

rdws

Evet zaten mamasını 30 dk sonra kaldiriyorduk önüne koyuyoruz kokluyo 5-6 parça yiyor sonra bırakıyor. Birde ıslatarak deneyelim