Kuşumu Banyoya Nasıl Alıştırabilirim?

mavis13d

kuşuma petshop tan 3 ay önce banyo almıştım ama hayla banyosuna alışamadı sizce ne yapabilirim

3 CEVAP

Reyyanhan

Suluk ta bile yıkanır o isterse merak etmeyin. Siz görmemissinizdir.

Reyyanhan

Koyun banyoyu o kendı karar verir. Ama su oranını fazla koymayın .

PERIveLIDYA

Bizimki de banyosunda banyo yapmıyor :) onun yerine cam bir bardağa su koyuyoruz. İçindeki suyu görür görmez hemen kenarına konup banyo etmeye başlıyor. Kafasını, kanatlarını, göğsünü suya sokuyor. İzlemesi çok zevkli ve komik :) siz de öyle yapın bence