Yavru Köpek Hangi Mamayla Beslenmeli

ndntmert

hangi mama yavruya göre

6 CEVAP

Cotontzu_Siri

büyük ırksa orijen puppy, küçük ırksa acana puppy. çeşit olarak kırmızı etli. bunlar çok pahalı gelirse petcurean veya n&d. daha ucuz istiyorsanız bozita, golosi, profine, hills ideal balance tahılsız.

ndntmert

saolun

Birçok markanın puppy çeşitleri var, ben köpeğim yavruyken Bozita Puppu junior kullandım halen de bozita ile devam ediyorum. Fıstık sağlıklı bir gelişim gösterdi kilosu boyu posu yerinde, tüyleri cildi gayet sağlıklı. Yani bir şikayetimiz olmadı, sizde kullanabilirsiniz.

ndntmert

sizinki köpekmi

evet fıstık köpeğim, fotoğraftaki badem kedim :D

ndntmert

siz kaç yaşındasınız