Kedi Tüy Yumağı

Benim1kedimvar

Kedim tüy yumağı çıkarmaya çalışıyordu bende kedi çimi ektim yedi ve kakasından çıkartmaya başladı.sonrasında çim böceklendiği için tamamen döktüm. Şimdi yeniden ekmeyi düşünüyorum. Çimlendirmek için deyip buğday alsam aynı işi görür mü?

Bir de ananem tatlı yonca da olur dedi.siz daha önce duydunuz mu?

3 CEVAP

dollfacepersian

Kedi çimi kusturarak tüy yumaklarını çıkartmalarını sağlar. Özellikle yavru kedilerde kusma zararlıdır. Malt macunu kullanmanız çok daha iyi olur.
Malt macunu tüy yumaklarının dışkı yoluyla atılmasını sağlar ve bağırsaklar için de iyidir.
Marka olarak gimcat ve trixie önerebilirim

yasement

Yonca olabilir evet bazi kuru mamalarda da yonca var icerikte

Benim1kedimvar

Kedim çim yedikten sonra kakasından çıkartmaya başladı