Advance Kedi Maması

nyancat

Veteriner önerdi kullanan var mıdır nasıl bir mama

13 CEVAP

Cotontzu_Siri

acana almak daha mantıklı, arada çok büyük bir fiyat farkı yok

Cotontzu_Siri

ölçülü veriyorum. okula gitmeden önce, okuldan dönünce ve yatmadan önce olarak öğünlere bölüyorum. öğünleri buzdolabı poşetlerinde donduruyorum

miasugok

Benim de mama konusunda kafam çok karışıktı. Aynen acananın yavru kedi maması yok. Tüm yaşam evreleri için diyor ama yine de kitten yazısı görmeden içim rahat etmiyor. Ben orijen cat&kitten a geçtim. İlk defa gerçekten doyduğunu hissediyorum romeonun. Sanırım böyle devam edicem ben bi aksilik çıkmazda.

Cotontzu_Siri

benim içim kendi ürettiğim dışında mama yedirince rahat etmiyor

miasugok

Valit ayırıp hazırlayabilsem bile saklama konusunda ciddi endişelerim var. Siz nasıl saklıyorsunuz? Bir de sürekli evde misiniz? Yani sabah mama kabına koysam akşama kadar bozulur evde hazırladığım mama.

Cotontzu_Siri

hiç güzel değil

Cotontzu_Siri

o fiyatta çok iyi mamalar var

nyancat

Kedim 3 aylık hangisini önerirsiniz acana nın

Cotontzu_Siri

acananın yavru kedi maması yok ama pacifica öneririm

Senasakar

Ben kullanıyorum. Kedim bayıla bayıla yiyor. Kısır kediler için 10 kiloluk somonlu olanından aldım. Tüy dökülmesinde azalma oldu. Tüyleri de kadifemsi kıvamda yumuşacık oldu. Gidip gelip yiyor. Daha önce de denemiştim markayı. Sevince buna geçtik.

Hediye159

Nd yada acana onerirlm

Cotontzu_Siri

linkteki inceleme çok yüzeysel